Szczuplejszy wygląd w kilka godzin dzięki Body Jet!

Body Jet
Anastase Maragos z Unsplash

Młody i atrakcyjny wygląd to marzenie wszystkich, chociaż jedni przywiązują do niego większą, inni mniejszą wagę. Frustrujący może być jednak fakt, że mimo zbilansowanej diety i godzin spędzonych na siłowni oponka z brzucha czy boczki nie chcą zniknąć, a masywne uda nie tracą objętości. Nie wszystko jest winą złej diety i nieodpowiednich ćwiczeń – niektóre partie ciała są zwyczajnie odporne na ich działanie. Nie musisz porzucać marzeń o idealnej sylwetce, po prostu musisz znaleźć alternatywę. Jest nią zabieg Body Jet, który w krótkim czasie pozwoli Ci zyskać nowy, atrakcyjny wygląd.

Liposukcja inna niż wszystkie

Nowoczesna medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi poprawiające kondycje skóry, wypełniające zmarszczki czy likwidujące przebarwienia. To także szereg zabiegów na ciało, dzięki którym pozbędziesz się rozstępów, nieestetycznych blizn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Liposukcja jest zabiegiem, któremu poddają się największe gwiazdy, ale i zwykli ludzie. Dlaczego? Bo pozwala w zaledwie kilka godzin pozbyć się zbędnych kilogramów – bez wysiłku i drakońskiej diety. Nowoczesne zabiegi opierające się na liposukcji wykorzystują coraz to nowe metody walki ze zbędnymi kilogramami. Aktualnie najnowszym i najskuteczniejszym trendem nie jest odsysanie, ale wypłukiwanie tkanki tłuszczowej. Taką możliwość daje właśnie zabieg Body Jet. Zastosowanie najnowszej technologi sprawia, że jest znacznie skuteczniejszy niż tradycyjna liposukcja czy zabiegi chirurgiczne.

Na czym polega zabieg Body Jet?

Na pierwszy rzut oka to tradycyjna liposukcja – pod skórę, gdzie nagromadzona jest tkanka tłuszczowa, wprowadzana jest kaniula, czyli tępo zakończona igła, której poszczególne ruchy mają za zadanie rozbić komórki tłuszczowe bez uszkadzania innych tkanek. Na tym podobieństwa między zabiegiem Body Jet a tradycyjną liposukcja się kończą. Podczas zabiegu Body Jet – właśnie poprzez kaniule – pod skórę wprowadzana jest specjalna mieszanina, która pomaga rozbić tkankę tłuszczową. Roztwór wodny wnika w przestrzeń międzykomórkową i rozluźnia jej strukturę, dzięki czemu łatwiej jest usunąć tłuszcz z organizmu. Odsysanie tłuszczu, wraz z wtłoczonym do organizmu roztworem wodnym, odbywa się także przy pomocy kaniuli – pozwala to na uniknięcie pozostania roztworu pod skórą, a co za tym idzie opuchlizny i obrzęków.

Zwalcz nadwagę szybko i bezpiecznie

Zabieg Body Jet wspomaga leczenie zarówno kilkukilogramowej nadwagi, jak i kilkunastokilogramowej. Podczas jednego seansu, który trwa zazwyczaj około dwóch godzin, można odessać maksymalnie do 5 litrów tkanki tłuszczowej przypadającej na 100 kilogramów masy ciała – wyjaśniają specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej SkinClinic. Jeśli nadwaga jest mniejsza, zabieg można zastosować na więcej niż jeden obszar ciała. Przez kilka tygodni po zabiegu pacjent musi nosić specjalny kombinezon uciskowy, który wspomaga modelowanie sylwetki i zapobiega powstaniu nieestetycznej, zwisającej skóry pozostałej po odessaniu tłuszczu. Pacjent może także odczuwać drobne dolegliwości w miejscach, gdzie wprowadzane były kaniule, co jest jednak naturalnym procesem gojenia się skóry. Zabieg Body Jet to prosty i szybki sposób walki z nadmiernymi kilogramami, a także możliwość realizacji marzeń o szczupłej sylwetce.

Więcej szczegółów dotyczących zabiegu znajdziesz na stronie internetowej: http://skinclinic.pl/zabiegi-dla-mezczyzn/cialo/body-jet/.

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: