Oryginalne pomysły na zaręczyny – 5 niebanalnych inspiracji

Oryginalne pomysły na zaręczyny
Candice Picard z Unsplash

Zaręczyny to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdej pary. Powinny być zaskakujące, bo przecież taka chwila zdarza się (a przynajmniej powinna) tylko raz. Jeśli więc planujesz się oświadczyć, poznaj 5 oryginalnych pomysłów na zaręczyny, które Twoja wybranka z pewnością zapamięta na długo.

1. Zaręczyny w powietrzu

Skok ze spadochronem lub na bungee. Jeśli jesteście fanami atrakcji ekstremalnych, możesz wykorzystać taki moment do tego, aby się oświadczyć. Ukryj pierścionek głęboko w zamykanej kieszeni i uklęknij przez ukochaną, gdy po udanym skoku będzie już na ziemi – z pewnością będzie zaskoczona i zapamięta tę chwilę na długo. Jeśli jednak woli nieco spokojniejsze atrakcje, zaręczyny w powietrzu możesz zorganizować np. podczas lotu balonem. Piękny widok rozpościerający się wokół to idealne tło.

2. Zaręczyny z pasją w tle

Jakie są pasje Twojej wybranki? Taniec, śpiew a może kino? Zorganizuj zaręczyny w miejscu, w którym czuje się dobrze. Jeśli uwielbia tańczyć, możesz zapisać Was na indywidualną lekcję, po której zabierzesz ją na romantyczną kolację. Jeśli kocha muzykę, dobrym miejscem na zaręczyny będzie np. koncertowa scena. Sprawa jest prostsza, jeśli łączą Was wspólne zainteresowania. Zabierz pierścionek tam, gdzie z przyjemnością spędzacie razem czas – czy to na przejażdżkę rowerową, ściankę wspinaczkową czy górską wycieczkę.

3. Zaręczyny w domowym zaciszu

W morzu wszystkich pomysłów najmniej oczywiste wydają się zaręczyny w domu. Jeśli Twoja ukochana jest domatorką, to właśnie tu najlepiej zadać jej to pytanie – podczas wspólnego wieczoru filmowego czy kolacji we dwoje. Jeśli obydwoje lubicie klimat intymności i zabawy z akcesoriami takimi jak knebel erotyczny czy masturbatory męskie, możesz wykorzystać moment zbliżenia do tego, aby wyznać jej miłość. Z pewnością będzie to najbardziej niebanalny, nieoczywisty i oryginalny pomysł na zaręczyny.

4. Zaręczyny na dachu budynku

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją ukochaną, możesz wznieść się też na wyżyny i zaaranżować… zaręczyny na wysokości. Zabierz ją na dach hotelu, szczyt wieży czy punkt widokowy, z którego rozpościera się piękny widok na panoramę miasta i okolicę. Oświadczyny w takim anturażu z pewnością pozostaną w jej pamięci na długo.

5. Zaręczyny w formie zabawy

Z pewnością zaskakujące będą też zaręczyny, które przybiorą formę zabawy lub poszukiwania. Wymagają jednak najwięcej zaangażowania, bo odpowiednie zadania i wskazówki, które mają doprowadzić ukochaną do celu (właściwego miejsca oświadczyn), trzeba przygotować wcześniej. Taka zabawa w podchody albo zaręczyny przy okazji spaceru na mieście to coś, czego z całą pewnością nie spodziewa się żadna kobieta.

PODZIEL SIĘ: