Kompleksy dotyczące rozmiarów penisa

jak powiększyć penisa

Choć według badań seksuologów (m.in profesora Izdebskiego) Polacy nie powinni narzekać na rozmiary swoich członków, gdyż są w ścisłej czołówce jeśli chodzi o średnią w Europie, to kompleksy związane z długością penisa są jak najbardziej powszechne.

„Kompleks małego penisa” dotyka około 40% populacji. Wynika to z badań naukowców z Uniwersytetów w Kalifornii i Nowego Meksyku. Według tamtejszych uczonych, niemal połowa Panów nie jest zadowolona z rozmiarów swojego członka. Co oczywiste – zdecydowana większość twierdzi, że jest on zbyt mały.

Czy rozmiar ma znaczenie? Okiem kobiet.

W 2002 roku postanowiono odpowiedzieć na te pytanie. W ankiecie doktora Franckena wzięło udział 170 aktywnych seksualnie kobiet. Ich odpowiedzi pokazały, że mężczyźni zdecydowanie błędnie odczytują oczekiwania kobiet.

Co piąta kobieta stwierdziła, że długość penisa jest ważna. Co trzecia zaś uznała grubość członka za element istotny. Pozostałe ankietowane uznały, że albo nie jest to element ważny albo całkowicie nieistotny. Badanie naukowców z Uniwersytetu w Kalifornii na temat zadowolenia kobiet z rozmiarów członków ich partnerów wykazały, że tylko 6% Pań narzeka na wymiary penisa.

Dlaczego mężczyźni przywiązują tak dużą uwagę do wielkości penisa?

Co do tego, że mężczyźni przywiązują ogromną uwagę do swojego przyrodzenia nie ma żadnych wątpliwości. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż dla wielu Panów penis jest swojego rodzaju miarą męskości.

Część mężczyzn uważa, że wielkość penisa ma wpływ na zadowolenie seksualne partnerki. To oczywiście jest nieprawdą. Średnia głębokość pochwy to zaledwie 10 centymetrów, dlatego też posiadając nawet penisa znacznie mniejszego niż przeciętny można dokonać pełnej penetracji. Seksuolodzy przekonują, że rozmiar ma minimalny wpływ na satysfakcję ze zbliżeń, zdecydowanie ważniejsza jest gra wstępna, zaangażowanie i spełnianie wzajemnych fantazji.

Czy można powiększyć penisa?

Wielu Panów mimo badań, przekonań i konsultacji z seksuologiem myśli o powiększeniu swojego penisa. Medycyna pozwala zwiększyć prącie o nawet kilka centymetrów.

Aktualnie mężczyźni mają do dyspozycji kilka rozwiązań. Najpopularniejsze z nich to:

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – specjalnie przygotowany preparat oparty na kwasie hialuronowym aplikuje się bezpośrednio do penisa. Trwałość zabiegu oscyluje w granicach 6-12 miesięcy. Penis zyskuje w obwodzie i długości.

Powiększanie penisa poprzez nacięcie więzadeł – zabieg chirurgiczny polegający na nacięciu więzadeł wieszadłowych pozwala uzyskać do 4-5 centymetrów na długości penisa.

Tabletki na powiększanie penisa – suplementy diety, zwykle oparte na naturalnych składnikach, takich jak żeń-szeń i ekstrakty z innych, egzotycznych roślin. Ich skuteczność zależy od konkretnego preparatu. Liderem na rynku tabletek jest Member XXL. W tym miejscu znajdą Państwo recenzję tego specyfiku (kliknij tutaj).

Kuracja hormonalna – stosuje się ją w przypadku zdiagnozowania przypadłości określanej jako „mikropenis”. Wynika ona z niedoboru androgenów.

Po więcej informacji na temat powiększania penisa zapraszamy na stronę: jakzwiekszycpenisa.pl.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: