Jak uatrakcyjnić noc we dwoje?

Travis Grossen z Unsplash

Randka dwójki zakochanych może zakończyć się na dziesiątki sposobów. Partnerów ogranicza wyłącznie ich własna wyobraźnia. Jeżeli tylko mają taką ochotę, mogą urozmaicić łóżkowe zabawy, sięgając po dodatkowe gadżety. W jaki sposób sprawić, aby sypialniane spotkania stały się bardziej ekscytujące? Tak naprawdę nie potrzeba wiele, szczególnie gdy mowa o związku z krótkim stażem. Kochankowie cieszą się wzajemną bliskością i często w zupełności im to wystarczy. Nieco inaczej wygląda sytuacja u par, które znają się długo. Oczywiście nie znaczy to, że dodatkowa stymulacja w postaci np. gadżetów będzie niezbędna. Może jednak dodać pikanterii w łóżku oraz przywrócić blask w oku ukochanego.

Gadżety na dobry początek związek

Nawet doświadczone osoby muszą na początku nauczyć się, co sprawia przyjemność ich nowym partnerom. Nie istnieje jeden sprawdzony przepis na bycie łóżkowym mistrzem bądź mistrzynią. Niekiedy warto sięgnąć po erotyczne zabawki lub specjalne akcesoria. Ich zadanie polega na ośmieleniu kochanków. Mogą też ich pobudzać oraz stanowić zachętę do dalszych, tym razem odważniejszych kroków.

Dużą popularnością cieszą się specjalne warianty planszówek dla dorosłych. To fantazyjne gry erotyczne rozpalające zmysły. Na zadania dla przegrywających wyznacza się w nich przeróżne „kary”, które wcale karami nie są. Tego rodzaju zabawy idealnie zdają egzamin na początku związku, choć mogą też być świetną opcją dla starszych par.

Pikantne pomysły na upojną noc

Kochankowie mają praktycznie nieskończoną pulę pomysłów na uatrakcyjnienie wspólnej nocy. Szczególnie dziś, gdy w sklepie erotycznym mogą zamówić specjalne gadżety do zabaw we dwoje. Poza grami planszowymi czekają na nich intrygujące zestawy z kartami, kalambury oraz dziesiątki innych wariantów. Zanim para dotrze do właściwego punktu wieczoru, będzie znakomicie się bawić, grając w miłosną grę.

Mówiąc o upojnej nocy, warto wspomnieć o kosmetykach takich jak olejki, kremy czy świece do zmysłowego masażu. Prócz tego przydatne będą także lubrykanty oraz żele smakowe.

Zabawki erotyczne dla par z dużym stażem

Zakochani, którzy przeżyli w łóżku już niejedno „trzęsienie ziemi”, mają za sobą liczne miłosne uniesienia, czasami popadają w rutynę. To najzupełniej normalne, szczególnie gdy pojawia się tzw. proza życia. Nie znaczy to jednak, że do ich sypialni żar już nigdy nie wróci. Wręcz przeciwnie – mogą rozpalić go na nowo, korzystając w tym celu z dodatkowej stymulacji. Przykładowo, mogą sięgnąć po wibrator dla par. To dość odważne rozwiązanie, które sprawdzi się u osób otwartych, lubiących łóżkowe eksperymenty. Niektórzy będą woleli mniej śmiałe pomysły, takie jak piórko, opaska na oczy lub kajdanki z futerkiem. Inni wybiorą grę erotyczną typu rozbierany poker albo odgrywanie określonych postaci.

Nie ma znaczenia, na jaką opcję zdecyduje się dana para. W łóżku nie istnieją żadne ograniczenia. Wystarczy, że obie strony chcą tego samego – pragną sprawić sobie rozkosz przy pomocy konkretnych gadżetów. To od nich zależy, jaki finał będzie miała ta noc.

PODZIEL SIĘ: