Extendery rozciągające penisa – opisujemy ich działanie

Extendery rozciągające penisa
Jens Lindner z Unsplash

Wielu mężczyzn ma kompleksy z powodu zbyt małych rozmiarów członka. Oprócz metod operacyjnych, istnieją inne skuteczne sposoby na rozwiązanie tego problemu. Należą do nich między innymi extendery. W przypadku takich urządzeń wydłużenie penisa następuje przez jego rozciągnięcie. Dzięki systematycznemu stosowaniu ekspander umożliwia osiągnięcie trwałych efektów. Metoda została opracowana na podstawie badań naukowych oraz prób klinicznych, potwierdzających jej skuteczność.

fot. maleedge.com

Rozciąganie penisa przy pomocy extendera

Działanie tych urządzeń opiera się na metodzie zwanej trakcją, która polega na stopniowym rozciąganiu trzonu członka. W wyniku wywierania siły na tkanki następuje proces cytokinezy, czyli namnażania nowych komórek na całej długości prącia i zwiększenie jego rozmiarów. W dobrych urządzeniach tego typu można dopasować siłę rozciągania do indywidualnych możliwości tak, aby osiągnąć maksymalne efekty. Wydłużenie penisa przy pomocy wysokiej jakości extendera stosowanego zgodnie z instrukcjami jest bezpieczne dla zdrowia.

Jakie efekty daje ekspander na penisa?

Panowie, którzy chcą powiększyć członek, mogą skorzystać z zabiegu chirurgicznego, trzeba jednak liczyć się z tym, że taka operacja będzie kosztowna i bolesna. Poza tym jak każda inwazyjna procedura może spowodować nieprzyjemne komplikacje. W porównaniu z takim rozwiązaniem ekspandery na penisa są bezpieczne i niedrogie, a także skuteczne. Skuteczność tego typu urządzeń wypada korzystnie także w porównaniu z suplementami na powiększenie członka (o innych metodach powiększania penisa możesz poczytać tutaj: http://www.puls-zdrowia.pl/strefa-intymna/czy-mozna-powiekszyc-penisa-zdradzamy-4-sposoby/) Na jakie rezultaty można liczyć? Dokładny efekt będzie uzależniony od fizjologii danej osoby, jednak średni przyrost osiągany przez mężczyzn wynosi około 1/3 długości. Panowie korzystający z ekspanderów twierdzą również, że urządzenia pomagają w zmniejszeniu objawów zaburzeń erekcji, a także mogą poprawić zakrzywienie penisa.

Jakie urządzenie kupić?

Warto pamiętać, że rozciąganie penisa musi być nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Dlatego warto inwestować w extendery dobrej jakości, których konstrukcja została oparta o odpowiednią wiedzę medyczną oraz badania kliniczne. Korzystanie z tanich podróbek nie tylko nie przynosi pożądanych efektów, ale może także spowodować uszkodzenie członka. Dobrej jakości urządzenia zapewniają dużo większe bezpieczeństwo użytkowania oraz gwarantowane rezultaty. W przypadku tej metody powiększania penisa bardzo ważna jest systematyczność – rezultaty osiąga się jedynie przy regularnym, najlepiej codziennym, stosowaniu ekspanderów.

Extendery rozciągające penisa wiodących producentów znajdziesz w sklepie internetowym SECRETIVE.PL pod adresem https://www.secretive.pl/powiekszanie-penisa/extendery/. Sklep ten oferuje Ci darmową dostawę, zwrot i wymianę, atrakcyjne ceny a także (co wyróżnia go wśród innych sklepów erotycznych) 180 dni na zwrot zakupionych produktów!

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: