Nowy zapach dla mężczyzn – Giorgio Armani Code Profumo

Giorgio Armani Code Profumo
@felipepelaquim z Unsplash

Absolutna nowość 2016 roku – Giorgio Armani Code Profumo, która dosłownie kilka chwil temu weszła na polski rynek. I o ile samego projektanta nikomu przedstawiać nie trzeba, tak jego nowy zapach wymaga nieco oprawy słownej. Jeśli szukasz orzeźwiającego, ale niezbyt oczywistego zapachu, który swoim magnetyzmem przyciągnie każdą kobietę, koniecznie zapoznaj się z naszym najnowszym materiałem, a dowiesz się co kryje najnowsza buteleczka pod szyldem Giorgio Armaniego.

Kilka słów o Giorgio Armani Code Profumo

Choć kultowego nazwiska włoskiego kreatora mody nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, bo od blisko 40 lat świetnie radzi sobie w designerskiej przestrzeni, święcąc triumfy i kreując nowe trendy, niewielu zdaje sobie sprawę z faktu, jak wiele wniósł on również do sektora perfumeryjnego. Po chwili zastanowienia zapewne przychodzą Ci do głowy takie perfumy jak Code, Acqua di Gio czy Si, czyż nie? Już niedługo do tej trójcy dołączyć może Giorgio Armani Code Profumo, który ma do tego ogromne predyspozycje. Jego nieskazitelność tkwi bowiem nie tylko w projekcie flakonu, odwołującym się do pięknie skrojonego smokingu, lecz również w bogatym i magnetycznym wnętrzu, które potrafi zahipnotyzować. Czy dasz się skusić?

Jak pachnie Giorgio Armani Code Profumo?

Pierwsza aplikacja najnowszej kompozycji Armaniego to świeże zielone nuty, które z całą pewnością przypadną do gustu mężczyznom lubiącym orzeźwiające zapachy. Poczujesz w nich mandarynkę i jabłko, które z całą pewnością dodadzą nawet najbardziej zmęczonemu mężczyźnie masy energii. Ciekawym wątkiem w Giorgio Armani Code Profumo będzie zapach lawendy, pięknie zespojony z nuta ciemnego tytoniu. I choć kwiat pomarańczy jest tam ledwo wyczuwalny, stanowi piękne wykończenie tych orientalno-przyprawowych perfum. Kompozycja jest jednak na tyle spójna, że nawet jeśli jakikolwiek składnik nieco zanika w pewnym momentach tej drzewno-ambrowej woni, całość jest warta uwagi.

Jeśli do tej pory byłes fanem klasycznych zapachów takich jak Acqua di Gio, które były dla Ciebie na tyle ikoniczne, że nie miałeś ochoty ich zmieniać, koniecznie odwiedź https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy i zaopatrz się chociaż w próbkę nowego zapachu Giorgio Armani Code Profumo. Kto wie, być może na tyle wpisze się on w Twój kanon, że z czasem zastąpi zapach, którego używałeś od tej pory? Naszym zdaniem – warto!

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: