Koszulki – podstawa męskiej garderoby

podstawa męskiej garderoby
Brooke Cagle z Unsplash

Modowe trendy zmieniają się z sezonu na sezon. Dotyczą one najczęściej kolorów, fasonów czy wzorów. Istnieją jednak takie ubrania, które zawsze będą modne, a uzupełniając sezonowo garderobę w nowe trendy, możemy jedynie „stuningować” ich wygląd.

Męska szafa znacznie różni się od tej damskiej. Zazwyczaj jest dużo prostsza i mniej urozmaicona – nie znajdziemy w niej przecież spódnic, sukienek, gorsetów, kombinezonów, osobnej półki torebek czy efektownych szalów. Prostota ta nie musi oznaczać jednak nudy! Męska garderoba może być niezwykle ciekawa, kreatywna, żartobliwa i swoją różnorodnością dopasowana do każdej okazji. Jeansy, dobrze skrojona marynarka, koszule eleganckie i te zakładane na co dzień, dobre buty i gama t-shirtów do wyboru stanowią bazę każdej męskiej szafy. Szczególnie t-shirty stały się elementem ukochanym przez panów, którzy, w dzisiejszym świecie rozluźnionych zasad i odważnego podejścia do mody, zakładają je do pracy w biurze, na randkę, długi spacer, a nawet na koncert w filharmonii czy idąc do teatru. Odpowiednio wystylizowana koszulka będzie wyglądać bardzo dobrze nawet podczas oficjalnych wyjść. Założona do marynarki, chinosów i bardziej formalnych butów sprawdzi się nawet na rozmowę o pracę, natomiast dobierając do niej sportowe, wygodne buty i ulubioną bluzę możemy zrobić kilkukilometrowe spacery z ukochaną.

Współczesna oferta t-shirtów dostępnych na rynku praktycznie nie zna ograniczeń. Niezwykle popularnymi t-shirtami są te z nadrukami. Żartobliwe, błyskotliwe, personalizowane, czy zawierające ważne słowa są dobrym wyborem na każdą okazję. Śmieszne nadruki traktorów, jedzenia (kto by się oparł koszulce z hamburgerem albo hot-dogiem?), ulubionego zwierzątka czy te imitujące rozerwaną na strzępy koszulkę, odsłaniającą niezwykle umięśnioną klatkę piersiową świadczą o dużym poczuciu humoru noszącego i niewątpliwej odwadze – gładkie szare t-shirty zarezerwujmy na czas domowych porządków.

Oryginalność, kreatywność jest obecnie w cenie, a znając powiedzenie: „ jak cię widzą, tak cię piszą”, warto zrobić dobre wrażenie na każdym, kogo spotykamy – poczucie humoru i wyrażenie siebie poprzez fajną, pomysłową koszulkę to zawsze dobry pomysł. Ogromny wybór t-shirtów z najróżniejszymi grafikami i nadrukami w najlepszej jakości znajdziemy na stronie https://www.tulzo.com/koszulki-i-bluzy-meskie

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: